Přednáška Francesco Alfieriho

Přednáška Francesca Alfieriho o Heidegerových soukromých zápisnících ve světle nepublikované korespondence s jeho bratrem Fritzem Heideggerem.

Centrum fenomenologického výzkumu a Společnost pro filosofickou antropologii zve na přednášku „Die Schwarze Hefte unter Berücksichtigung der neuen Erkenntnisse aus dem Briefwechsel zwischen Martin und Fritz Heidegger“ Francesca Alfieriho, který působí na Papežské lateránské univerzitě ve Vatikáně.

Přednáška proběhne v úterý 28. listopadu od 15:30 v posluchárně 6022 na Fakultě humanitních studií UK (U Kříže 8, Praha 5). K dispozici bude český překlad, vstup je volný.

Profesor Alfieri vydal společně s profesorem Friedrichem-Wilhelmem von Herrmannem knihu s názvem „Martin Heidegger. La verità sui Quaderni neri. Brescia: Morcelliana 2016“, jejíž německá verze vychází v červnu 2017 v nakladatelství Duncker & Humblot (Berlín).

Martin Heidegger

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.